Новини та статті

Всього: 10432

Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час
Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час

18 серпня 2025 р.

8186

Вони коли видумують зміни, хоч відкривають, читають, а потім перечитують що там напридумали? Консультації хоч якісь з фахівцями, практиками проводять, чи так наляпали, зліпили . -- "У разі відсутності у ВОД інформації, зазначеної у графах 3, 8, 13—16 цього додатка, про це вказується у повідомленні про призначення на посаду/звільнення з посади, що надсилається до ТЦК та СП.." Дивно що ми повинні повідомляти про такі речі? Не видають кадровики і не заповнюють ВОД, не вносять дані про ВЛК чи службу у ВОД -це виключно роблять ТЦК. Значить не всі вміють заповнювати документ, не знають як це робиться? Треба їх вчити щоб вони робили свою роботу правильно, відповідально!…Читати відповідь
1

7159

Добрий день.<br /> Якщо працівник пише заяву на звільнення з поважних причин, а саме у зв'язку з переїздом, чи повен він надати підтвердження переїзду?…Читати відповідь

3812

Добрий день, підкажіть, будь ласка таке: Якщо при оцифруванні трудової книжки працівника роботодавцем було помилоково не заповнено розділ "запис про трудову діяльність" (скан-копії додані). Чи можна наново подати, якщо поточна помилкова спроба має статус "в роботі"?…Читати відповідь

5670

Мобілізованого працівника (мобілізували протягом звітного року) повинні відображати в Додатку 5 до січня наступного року, хіба ні? Лише тоді ми, коли робимо списки станом на 1 січня нового року, можемо його звідти "прибрати". Як про такого працівника, до січня нового року, вести графи? Де зазначати, що він мобілізований, та чи потрібно вносити зміни в інші графи після того, як його мобілізували (наприклад під час служби змінилось звання, ВОС і працівник нас про це повідомив і надав відповідні документи)? Чи після мобілізації ми не вносимо зміни про нього в Додаток 5, навіть коли вони є.…Читати відповідь

7981

Вітаю.Підкажіть,будь ласка,чи будуть давати відстрочку студентам ліцею цього року?Синові 25 років виповнилося у серпні.Студентом він стає 1.09.25...я читала,що лишають відстрочки тільки тим,хто у вищих закладах навчається.. Дякую…Читати відповідь
Усі публікації10433
Новина6635
Стаття1416
Консультація2109
Мінікурс193
Розваги15
АІ-Консультація65
Теми
Бронювання1004
Випробовувальний термін34
Відповідальність / Перевірки449
Відпустки668
Відпустки на дітей184
Відпустки навчальні14
Відпустки неоплачувані106
Відрядження45
Військовий облік1296
Воєнний стан176
Головне за тиждень74
Держслужба, ОМС92
Діловодство382
Дія59
Електронний кабінет50
Звільнення475
Звітність77
Інше660
Календар кадровика68
Калькулятори / розрахунки11
Класифікатор професій119
Колдоговір24
Лікарняні / Страховий стаж341
Медогляди202
Медперсонал47
Мобілізовані / Добровольці ТРО165
Оплата праці375
Освітяни60
Особливі працівники331
Охорона праці172
Письмові трудові договори80
Посадові інструкції68
Прийняття357
Ранковий кадровик591
Робочий час212
Скорочення48
Соціальне страхування / Пенсії340
Сумісництво68
Табель37
Трудова книжка464
Трудовий кодекс39
Умови праці369